Terapia biorezonansowa

Terapia biorezonansowa polega na usunięciu pasożytów przy pomocy odpowiednio dobranych fal elektromagnetycznych, przepływających przez organizm.

Podczas traktowania patogenów odpowiednimi częstotliwościami ich błony komórkowe są wprowadzane w rezonans i po pewnym czasie ulegają uszkodzeniu. Zadaniem takiej terapii jest doprowadzenie do deaktywacji grzybów, wirusów, bakterii, pierwotniaków poprzez emisję specyficznych częstotliwości. Wszystkie te zmiany w końcowym efekcie prowadzą do usunięcia czynników chorobotwórczych.

Nowatorskie podejście do terapii częstotliwościowej pozwoliło dr Huldy Clark i dr Rife opracować metodę F- SCAN, dzięki której czas badania ulega wyraźnemu skróceniu. Vega Test czy metoda Volla charakteryzują się znacznie dłuższym czasem badania. F – SCAN wykrywa zaburzenia w organizmie z dużą dokładnością. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta. Gdy u chorego istnieje podejrzenie boreliozy, chlamidozy, yersiniozy, występują zaburzenia metaboliczne, bóle stawów, infekcje pasożytnicze oraz przewlekłe stany zapalne organizmu, wtedy najskuteczniejsza będzie diagnoza i terapia z użyciem metody F SCAN.

Odejściem od tradycyjnego biorezonansu jest biorezonans synchrometryczny, czyli nowoczesny synchrometr – DIRP, który został opatentowany przez F –SCAN Szwajcaria. Różnica między DIRP a biorezonansem wykorzystywanym w urządzeniach typu Vega test polega na tym, że podstawą tego pierwszego jest biorezonans częstotliwościowy.

Celem wyżej wymienionej metody jest otrzymanie biorezonansowego sprzężenia zwrotnego od użytkownika, podczas gdy przekazuje mu się odpowiednią częstotliwość. Częstotliwości, które podaje urządzenie to rezultat ich uprzedniego przekazywania w szerokim zakresie, który jest określony przez użytkownika ( np. 80 khz – 560 khz).

Wynik, który daje biorezonans można przedstawić w postaci graficznej. Daje to możliwość jego zmiany oraz zachowania jako źródła informacji. Częściowy wynik może być podstawą do przyszłej aplikacji, która odbywa się za pomocą częstotliwości , które powstały w trakcie biorezonans.

Metodę DIRP przyrównać można do pracy synchrometru, jednak tutaj cały test trwa zaledwie 7 minut i zbędne są próbki patogenów bakterii i wirusów, które pokazują swój słaby punkt. Anoda, czyli czynna elektroda połączona z przewodem zabiegowym umożliwia transmisję częstotliwości biorezonansowej. Biorezonansowe sprzężenie zwrotne przekazywane jest do urządzenia, które wyświetla i gromadzi wyniki.

Metoda DIRP pozwala na emisję częstotliwości z zakresu określonego przez użytkownika, określa jej limity i wielkość przeskoku między tymi limitami. Kilkuminutowy program dostosowany jest do określonego limitu tej częstotliwości. Połączenie DIRP i homeopatii daje mierzalne efekty. Polepszenie stanu pacjenta w oparciu o tę metodę ma miejsce częstotliwościami, na których rezonują patogeny, wirusy i bakterie.

Multifunkcyjne urządzenie:

  • Skutecznie usuwa wszelkie patogeny: wirusy, bakterie, pierwotniaki, pleśnie i grzyby, robaki obłe i płaskie.Także wszystkie ich postacie stadialne, włącznie z przywrami wątrobowymi i krwi, wszystkimi robakami obłymi, borrelią w tkankach twardych i miękkich (przyczyny m. in. SM, RZS i in.).
  • Czyści krew z pleśni i grzybów, wirusów, bakterii, patogenów i ich jaj, larw, etc. (terapia Becka) – w aktualnym i czynnym paśmie częstotliwości rezonansowych. Terapia niezbędna przy usuwaniu borrelii, HPV, EBV i in.
  • Energetyzuje organizm, stymuluje siły witalne.
  • Detoksykuje tarczycę, stymuluje usunięcie celiakii i normalizuje działanie układu odpornościowego.

Przeciwwskazania:

  • ciąża (bezwzględny zakaz dotyczy pierwszego trymestru),
  • rozrusznik serca,
  • niewydolność układu limfatycznego,
  • małe dzieci do momentu, w którym mogą komunikować odczucia (ok. 2 lata)

dane teleadresowe

zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej komory normobarycznej

Normobaria Orzesze
ul. Mikołowska 309
Orzesze

tel.: 502 096 786
e-mail: kontakt@normobaria-orzesze.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14: 00

formularz kontaktowy

masz pytania? chcesz umówić wizytę? skorzystaj z formularza ponżej