Marcin Malinowski

Nazywam się Marcin Malinowski. Od zawsze chciałem pomagać ludziom. Kiedy przekonałem się o skuteczności terapii tlenowej, postanowiłem otworzyć pierwszą na Śląsku komorę normobaryczną.

Jestem dyplomowanym uczniem dr Jana Pokrywki twórcy i założyciela Akademii Długowieczności. Podczas odbywania stażu dr Pokrywki, byłem pod ogromnym wrażeniem niesamowitej skuteczności akupunktury, oraz suplementacji zalecanej przez charyzmatycznego medyka. Pozwalało to większości pacjentów na całkowite wyzdrowienie z chorób uznawanych przez medycynę za nieuleczalne.

W moim gabinecie praktykowana jest koreańska odmiana akupunktury :„Than dza, piong po, piong sa", określana jest ona w języku polskim jako „natychmiastowa, silna, piorunująca". Głównym jej zadaniem jest regulacja organizmu poprzez usuwanie blokad i zastojów energetycznych prowadzących do tworzenia zaburzeń zwanych ogólnie chorobami. Poprzez nakłucie igłami ściśle określonych punktów ciała mobilizuje się organizm do własnej pracy, do samodzielnej naprawy i regeneracji.

Niesamowita wręcz skuteczność akupunktury, skłoniła mnie do dalszego pogłębiania wiedzy na jej temat, stąd mój udział w wielu szkoleniach tematycznych prowadzonych przez wybitnych praktyków Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz Szkole Medycyny Chińskiej w Krakowie. Dzięki stosowaniu tak zwanych "zręcznych środków" staram się mobilizować organizm do samoistnego wyzdrowienia, wówczas to choroby, jakby przy okazji, ustępują same albo na stałe, albo przynajmniej na długie okresy czasu.

Akupunktura w połączeniu z innymi metodami terapeutycznymi wykorzystywanymi w moim gabinecie jest doskonałym uzupełnieniem, a nawet niejednokrotnie alternatywą leczenia akademickiego czyli konwencjonalnego. Dla osób, które boją się igieł oraz wrażliwych na ból wykonuję bezbolesne zabiegi akupunktury ucha. Poza tym wykonuję zabiegi akupresury.

dane teleadresowe

zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej komory normobarycznej

Normobaria Orzesze
ul. Mikołowska 309
Orzesze

tel.: 502 096 786
e-mail: kontakt@normobaria-orzesze.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14: 00

formularz kontaktowy

masz pytania? chcesz umówić wizytę? skorzystaj z formularza ponżej