Medycyna estetyczna a HBP

"Celem medycyny estetycznej jest zmniejszenie lub czasowa likwidacja objawów starzenia naszego ciała."
dr n. med. Arkadiusz Konieczny

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem polegającym na zmniejszeniu biologicznej aktywności komórek orgaznimu, spowolnieniu procesów regeneracyjnych i utracie zdolności adaptacyjnych ustroju. W pragnieniu zachowania na dłużej młodego, świeżego wyglądu, coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Jednak nawet te najmniej inwazyjne zabiegi wymagają od organizmu przystosowania się i regeneracji.

Tlenoterapia hiperbaryczna wspomaga regenerację skóry po wszelkich ingerencjach medycyny estetycznej. Co więcej, stosując zabiegi tlenotarapii hiperbarycznej, możemy efekt uzyskany po zabiegu utrzymać na dłużej.

To, co medycyna estetyczna czyni dla naszej urody z zewnątrz, to terapia w komorze hiperbarycznej wspomaga wewnątrz. Działając stymulująco na fibroblasty, uelastycznia skórę, a dbając o jej prawidłowy poziom natlenowania i odżywienia, zwiększa jej zdolności regeneracyjne do tego stopnia, że komórki macierzyste zwiększają swój wzrost nawet ośmiokrotnie!

Regularne korzystanie z tlenoterapii hiperbarycznej jest sposobem za zatrzymanie pięknej skóry na dłużej, który dobrze znają i stosują gwiazdy, m.i. Madonna, Naomi Cambell, Kate Perry.

dane teleadresowe

zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej komory normobarycznej

Normobaria Orzesze
ul. Mikołowska 309
Orzesze

tel.: 502 096 786
e-mail: kontakt@normobaria-orzesze.pl

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14: 00

formularz kontaktowy

masz pytania? chcesz umówić wizytę? skorzystaj z formularza ponżej